Paraliże senne u 19-letniej kobiety

Jestem 19 kobietą, od 12-13 roku życia miewam paraliże senne, od jakiś 6 m-cy stały się one dla mnie codziennością, miewam je w momencie zasypiania, wybudzania jak i potrafię wyrwać się ze snu i tkwić w paraliżu z halucynacjami wzrokowymi, słuchowymi i czuciowymi. Średnio na jedną noc przypada mi 10-15 takich incydentów. Podczas "drzemek" w ciągu dnia wpadam z jednego paraliżu w drugi. Ostatnio pojawiły się napady lęków. Jaki specjalista mi pomoże ?

Dzień dobry, w pierwszej kolejności proszę się skonsultować z lekarzem psychiatrą - to nie musi być problem psychiatryczny ale lekarz skieruje panią do ewentualnych innych specjalistów. Pozdrawiam.