Parametry w wyniku badania krwi u 51-latki

W badaniu krwi mam płytki krwi 480, PCT - 0,37, MON -9,4%, granulocyty zasadochłonne 2% i aminotrasferazę alaninową - 43 i asparginową 31 oraz podwyższony potas 5,1. Czy powinnam zrobić dodatkowe badania? O czym to świadczy?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wyniki badań podanych przez Panią należy odnieść do objawów, które Pani może u siebie zaobserwować. Proponowałbym konsultację z internistą, który będzie w stanie odnieść wyniki badań do stanu Pani zdrowia.