Parcie na pęcherz i problemy z oddaniem moczu

Witam Czasem mam dziwny objaw, czuję "parcie", że chce mi się bardzo oddać mocz, lecz gdy wyjmę penisa nagle się odechciewa, tzn czuje takie delikatne "parcie" lecz nie mogę oddać moczu, niekiedy jest tak, ze chce mi się oddać mocz, i robię to normalnie bez przeszkód, czy może to być spowodowane stresem? Np. jeśli ktoś jest w toalecie a ja podchodzę do pisuaru na pewno juz mogę sobie podziękować, w kabinie już nie, choć jeśli ktoś wejdzie obok, mam podobny objaw "stopu". Pozdrawiam

Witam,
W Pana wieku podane objawy są spowodowane przede wszystkim stresem, napięciem emocjonalnym, niekiedy wstydem. Należy do tego podchodzić jako do normalnej czynności fizjologicznej, którą mają wszyscy ludzie.