Parcie na pęcherz po porodzie

Witam ! Mam 24 lata urodzilam już jedno dziecko i mam jeden problem który mnie męczy . Nie umiem zapanować nad parciem na pęcherz . Potrafie wysiadać wczesniej z autobusu bo boje sie że nie wstrzymam i się pomocze . Gdy kładę się spać to jeszcze z kilka razy muszę wstać do toalety. Przeważnie dbam o siebie i wcześniej nie miałam tego problemu . Zaczeło się po porodzie ale jestem mamą już od 5 lat wiec wydaje mi sie ze powinno to innaczej wygladać . Prosze o radę

Lek. Artur Jeliński Urolog

Trudno radzi na odeleglosc nienzja wsdzyskich aspektow ,jeli ginekologicznie panie nie niedolega to moze ma pani OAB- pecherz badreaktyny -najpelszy prapoart na rynku to Betmiga jest na recedpte i kosztuje njatanie oklo150 zl ale cena moze byc wikesza lek jest nierfundowanyprze chora kase sa tansze leki ael mozga dawc efekty uboczn -powinna pani udac sie do urologa w miescu zamieszakani oczywisie usg ginekolomocz i psiew moczu byloby dobrz zeby pani mial na 1 wizyte ,