Parcie na stolec po wyjściu z domu

Witam, mam 26 lat i męczy mnie problem z parciem na stolec, byłem z tym u lekarza kilka razy, przepisywał mi rożne leki ale nic nie pomagało jak jestem w domu to jest ok ale jak już gdzieś jadę gdzie nie ma toalety to mam parcie i boje się że popuszczę a jak jestem w miejscu gdzie jest niedaleko toaleta to jest ok. Mam tak już od kilku lat, robiłem różne badania np. na nowotwór ale wszystko jest ok. Pisałem wcześniej tu ale zapomniałem dodać że chodziło o stolec nie mocz za co przepraszam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem, czy i jakie Pan miał dokładnie wykonane badania, ale jeśli wykluczono patologię przewodu pokarmowego, nadczynność tarczycy, a badania podstawowe były prawidłowe, przyczyną opisywanych objawów mogą być zaburzenia psychosomatyczne, proponuję wizytę u psychiatry w celu dalszej diagnostyki.