Paroxinor i Cital na nerwicę lękową

Paroxinor czy Cital (mam nerwice lękową i nie wiem który z tych leków będzie dla mnie leprzyi bespieczniejszy tak by pozniej besproblemowo go odstawić i czuc się dobrze ,mój lekarz niedokonca uświadomł mnie wszystkiego dziekuje z góry za odpowiedz

Bez szczegółowego wywiadu nie można niczego stwierdzić, stąd polecam porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Polecam także nie poprzestawac na farmakoterapii, lecz podjąć też psychoterapię. Psychoterapia bowiem pozwala przepracować problem u źródła, dzięki czemu można się go pozbyć na stałe. Pozdrawiam