Partner homoseksualny ma żonę

Witam..mam pewien problem jestes gejem i spotykam sie od pewnego czasu z chlopakiem ktory jak twierdził równiez jest gejem,oczywiscie dobrze nam razem,,ale dzis sie doiwiedziałem ze ma zone!!!co mam zrobic prosze o pomoc!!!

Jadwiga Broniś Psycholog, Kielce

witam.Warto zgłosić się do psychoterapeuty. Bo co to dla Ciebie oznacza,że" on ma żonę". Czy dowiedziałeś się od niego czy od innej osoby, jak wyobrażałeś sobie ten związek ? Możliwe,że partner jest biseksualny, czyli,że pociągają go mężczyźni i kobiety. Myślę również,że warto porozmawiać z partnerem na ten temat. Jadwiga Bronis- psycholog

jest Pan w klasycznym trojkacie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza