Pas vibroaction

witam Chciałbym się zapytać czy stosowanie pasa da jakieś efekty w budowaniu mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej ?? I czy nie ma żadnych skutków ubocznych tych wibracji ;p
ponad rok temu

Działanie pasa na budowanie mięśni jest raczej niewielkie. Na pewno w jakimś stopniu pomaga on spalać tkanę tłuszczową, poprzez podnoszenie jej temperatury. Sądzę jednak, że mażna taki efekt osiagnąć stosując dietę i regularnie ćwicząc.

Skutki uboczne wibracji raczej nie są spotykane. U osób z delikatną strukturą naczyń krwionośnych przy zbyt dużych wibracjach mogą powstawać siniaki.