Pasożyty jelitowe u 2,5-rocznej córki

Witam Moja corka ma 2.5 roku I pasozyty jelitowe. Mieszkamy w wielkiej brytani gdzie xifaxan badz rifaximin nie jest uzywane. Lekarze lokalni zbywaja mnie ze ten problem po prostu minie sam co jest absurdem poniewaz zeby normalnie funkcjonowac corka jest na scislej diecie (nie moze pic mleka, produktow mlecznych, cukrow, glutenu, ziaren). ma wzdecia wysypki, zapchany nos i zatoki. Ja sama walczylam z problemem pasozytow I xifaxan pomogl mi po 5 latach cierpienia. Czy w jej wieku ona kwakifikuje sie na terapie xifaxanem? Probowalam juz wiele innych rzeczy (probiotyki, krople, prebiotyki) I nic nie dziala. Bede bardzo wdzieczna za odpiwiedz. Bernadeta

Lek. Bartłomiej Grochot

Ponieważ problemy te trwają długo to radziłbym skonsultować córkę z gastroenterologiem. Pozdrawiam.