PCOS i wynik badania hormonów a starania o ciążę

Witam serdecznie . Od 15 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Lekarze do których chodziłam , zdiagnozowali u mnie PCOS . Mam nieregularne miesiączki a raczej nawet ich całkowite wstrzymanie gdy nie biorę leku np. Luteine. Moje wyniki z 3 dc Estradiol 187,9 pmol/l , FSH 5,84 U/l , LH 8,26 U/l. Czy z PCOS będę mogła zajść w ciąże ? Byłam stymulowana CLO ale nawet dawka 3 tabletek dziennie nie powodowała wzrostu pęcherzyka. Bardzo się martwię , mam 23 lata.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest możliwa, choć warto wspomnieć o tym, że zajście w ciążę może być znacznie utrudnione.