Pęcherzyk dominujący a owulacja
Witam mam pytanie czy jak na usg w 15 dc stwierdzono w prawym jajniku pecherzyk dominujacy 17 mm to moglo dojsc do owulacji wczesniej?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Konkretniej mówiąc pęcherzyk dominujący to ten, który najprawdopodobniej ulegnie uwolnieniu, nie oznacza to iż nie mogło dojść do owulacji już wcześniej gdyż możliwe jest uwolnienie więcej niż jednego pęcherzyka w danym cyklu.