Pęcherzyki na jajnikach widoczne na badaniu USG dopochwowym

a wiec biore tabletki antykoncepcyjne teraz 2 opakowanie, podczas 7 dniowej przerwy normalne krwawienie, wczoraj bylam na kontroli u ginekologa zrobil mi USG dopochwowe i w jajnikach mialam liczne pecherzyki pytam co to jest to mowi ze pecherzyki jajnika jeden 12 mm drugi 13. endometrium 4 mm -.- no ale chyba podczas brania tabletek nie powinny wystepowac?
ponad rok temu

Witaminy w ciąży

W trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych nie ma owulacji
Pęcherzyki są integralną strukturą jajników, zarówno w trakcie brania antykoncepcji jak i po jej zakończeniu. Różnica polega na tym że po odstawieniu tabletek w Usg występują pęcherzyki dojrzewające.