Pęcherzyki w obrębie jajnika

Witam , nurtuje mnie jedna rzecz bo wykryto u mnie pęcherzyki na tajnikach lekarz mi przepisał tabletki ziołowe bionorica cyclocydon bo miesiączki mi się długo spoznialy ale już jest lepiej... miałam jeszcze cytologie i wyszło że mam zapalenie o nazwie Ascus jakoś tak... i miałam nadżerke niby bo lekarz mówił że ranka i brałam tabletki dopochwowe. chciałabym się dowiedzieć od czego to wszystko może być ?mam jednego partnera od 3 lat i żadnego innego czy to może być ze on mnie zdradził ?

Małgorzata Panek

Zmiany mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych, zwłaszcza że opisuje Pani nieregularne miesiączki i zmiany na jajnikach. W przypadku Pani wątpliwości co do wierności partnera, radziłabym porozmawiać z nim szczerze. Proszę pamiętać o wizytach kontrolnych u ginekologa.
Pozdrawiam