Peeting a ciąża? Brak okresu 11 dni! Bardziej sprecyzowane

Witam!
Ja za mało sprecyzowałam swoje pytanie. Powtórzę jeszcze raz. Ostatnio uprawiałam ze swoim chłopakiem petting. Dotykał mnie ale ręce miał suche (nie dotykał siebie ), ja dotykałam jego i miałam na palcach płyn, który wydziela się przy podnieceniu (wytrysku nie było), ale siebie potem nie (może w ubikacji).

Czy możliwe jest bym była w ciąży? Nie mam okresu już 11 dzień! Robiłam dwa testy oba negatywne. Czy jest możliwe bym była w ciąży?
Dodam, że bardzo bolą mnie jajniki jak do okresu. Mam lepką biała wydzielinę, dokładnie taka jak przed okresem i lekko bolą mnie piersi też tak jak przed okresem. Dziwi mnie tylko, że czasami odczuwam jakby taki piekący palący ból, w całym podbrzuszu i przy wargach sromowych. Czy brak okresu może być spowodowany "przewianiem"? Czy ja jestem w ciąży? Gdy już myślę, że okres będzie, zawodzę się kolejny raz. Nie wiem co mam robić? Mam 18 lat.

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Na podstawie opisu sytuacji  - zajście w ciążę wydaje się nieprawdopodobne, zwłaszcza, że test ciążowy wyszedł dwukrotnie negatywnie.

W tej chwili wydają się dwie prawdopodobne przyczyny opóźnienia miesiączki u Pani - może być to infekcja w obrębie narządu rodnego - upławy (ich występowanie nie jest charakterystyczne dla czasu poprzedzającego krwawienie) oraz pieczenie i kłucie w obrębie podbrzusza. Drugą przyczyną mogą być czynniki zewnętrzne jak np. nadmierny stres wynikający z powstałej sytuacji, zmiana diety czy też przemęczenie.

Proponuję wizytę u ginekologa w celu wykluczenia infekcji.

Serdecznie pozdrawiam!