Pękająca skórka na penisie

Witam, mam problem z pękającą skówrka na penisie, a dokłądnie nei mogę odciągnąć jej tak aby odkryć całego penisa żołędzia, gdy to zorbie pęka mi wzdłuż skórka i boli i swędzi, gdy smaruję clotrimazole przechodzi i goi sie szybko ale gdy znowu np po stosunku jest ten problem, ciągle pęka i wydaje sie być zwężona przy żołędziu.

Małgorzata Panek

Prawdopodobnie ma Pan stulejkę. Konieczna będzie konsultacja urologiczna. Proszę zgłosić się do lekarza POZ. On Pana odpowiednio pokieruje.
pozdrawiam