Pękające naczynka na nogach oraz ból nóg

Witam serdecznie mam 37 lat i od roku mam problem z pękającymi nadmiernie ppajaczkami na nogach. z dnia na dzien przybywa ich ijestem bezradna. opucz tego strasznie bolą mnie nogi i mocno puchną. mam pracę stojąca i spedzam ok 10 h na nogach. Jestem po wycięciu tarczycy i becnie przyjmuje dawke Eutyroxu 100 na dobę. Poszę powiedzcie mi co mam robić?? wstyd mi sie pokazać w spódnicy i czuję sie jak bym miala ze 100 lat. oprócz tego, wspomne ze jestem osoba wysoka mam 177 cm i szczuplutka.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Metod leczenia jest wiele, choć ich skuteczność nie zawsze jest zgodna z oczekiwaniami. Można wypróbować krioterapii.