Pęknięcia na otoczce sutkowej

Witam, na moim sutku( otoczce ) pojawilo sie lekkie pekniecie z ktorego leci jakby ropna wydzielina, kiedy sie goi skora robi sie sucha i bardzo swedzi. Mieszkam w Anglii i lekarz rodzinny mowil ze to moze byc przez bakterie, ale nie przepisal mi lekarstwa. Prosze o rade, i ewentualnie czym moglabym smarowac sutka. Dziekuje

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Konieczna jest ocena zmiany przez chirurga, który oceni przyczynę wystąpienia zmiany oraz zdecyduje o dalszym postępowaniu.