Pęknięcie łękotki a ból kolana

Upadlam na kolano po 2tyg.silny bol,1tydzien mialam szyne gipsowa,chodzenie przy pomocy kul.Bad TK wykazalo pekniecie lekotki ,rzepka dobra.Na zabieg klejenia sie niezgodzilam.Na poczatku nie umialam chodzic potworny bol,obecnie4miesiac-chodze,klopot ze zgieciem nogi w kolanie -schody ,rower.Przez ten czas sama robie masarz,pole magnetyczne,dodat tabletki wspomagajace kolano itp.CZy dobrze podjelam decyzje odmawiajac zadiegu na kolanie,i czy bede umiala z biegiem czasu sama zginac kolano.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tego nie mogę zagwarantować. Sugerowałbym konsultację z ortopedą. Bez wykonania kontrolnego badania trudno coś więcej powiedzieć.