Pęknięcie prezerwatywy a ryzyko zajścia w ciążę

Kochaliśmy się z dziewczyną z piątku na sobotę tj. 8-9 06 i pękła nam prezerwatywa. Tabletkę Escapelle zażyła w poniedziałek koło godziny 15. Czy ryzyko zajścia w ciąże jest duże? Dodam, że w czasie seksu to był 3 lub 4 wytrysk.

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro dziewczyna zażyła tabletkę po, ryzyko jest niewielkie. Nie podał Pan też, czy wtedy był u dziewczyny dni płodne.