Pęknięcie prezerwatywy i rozlanie spermy a ryzyko ciąży

Bardzo proszę o odpowiedz.Kochałam się z chłopakiem i przy wychodzeniu ze mnie zobaczył ze pekła prezerwatywa od góry penisa.Kiedy wychodził to miał na penisie ta czesc ze zbiornikiem.Wychodzac ze mnie prezerwatywa spadła i sperma rozlała się na duże wargi sromowe i udo.Zaraz ja wytarłam i sprawdziłam czy nie mna w srodku pochwy spermy ale nie było.Nie wiem czy miałam dni płodne bo mam nieregularne miesiączki.Czy możliwa jest ciaza.Dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę wykluczyć takiej możliwości.