Pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku przy stosowaniu Microgynon 21

Przez 6 mies. brałam vibin mini, niestety źle sie po nich czułam lekarz przepisał mi limetic (brałam je po 7 dniach przerwy od ostatniej tabletki vibinu). Jednak też sie źle czułam, więc bralam 1 opakowanie, i znowu zmieniłam tabletki na Microgyon 21(brałam je bez przerwy zaraz po limeticu). Pod koniec 2 tygodnia brania Microgyonu kochałam sie z chłopakiem, jednak pękła nam gumka i wytrysk był we mnie. Czy przez te zmiany tabletek jest duża możliwość zajścia w ciąże? Tabletki bralam regularnie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o ciążę w tej sytuacji.