Pęknięcie prezerwatywy w 22 dniu cyklu

Witam. Wczoraj(22dzień cyklu) współżyłam z moim chłopakiem. Niestety pękła nam prezerwatywa i chłopak odrazu wyszedł ze mnie. oczywiście nie doszedł we mnie. Przez ostatnie dwa miesiące moj cykl trwał 28dni. Więc wczoraj byly dni nieplodne? Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę?

Witam. Jeżeli ma Pani regularne cykle w czasie stosunku znajdowała się Pani w trakcie dni niepłodnych i szanse na zajście w ciążę są niewielkie.

Małgorzata Panek

Jeżeli został wydzielony preejakulat, zajście w ciążę jest możliwe. Dla pewności może Pani wykonać po 10-14 dniach od stosunku test ciążowy.
Pozdrawiam