Pęknięcie prezerwatywy z preejakulatem a ryzyko ciąży

Witam! Mam pytanie. Czy jak robiłam to z chłopakiem ale nie do końca tylko włożył mi czubek i miał prezerwatywe, ale mu pękła i tego nie poczuł tylko po paru minutach zobaczył ( i nie doszedł ) tylko był śluz. To czy moge być w ciązy ? ( robiliśmy to chwile ).

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia, więc nie można wykluczyć takiej możliwości.