Pęknięta prezerwatywa a plastry antykoncepcyjne

Witam, pękła nam gumka. Moja partnerka stosuje plastry antykoncepcyjne, ale miała teraz tydzień bez plastra. Miesiączka skończyła jej się przedwczoraj. Czy natychmiastowe naklejenie nowego plastra zwiększy ochronę przed nieplanowaną ciążą?

Milena Lubowicz

Prawidłowo stosowane plastry dają ochronę antykoncepcyjną na poziomie 99,7% także proszę postępować zgodnie z zaleceniami producenta plastrów.
Pozdrawiam