Pęknięta prezerwatywa podczas stosunku a ryzyko ciąży

Miałam miesiączkę 23.09.2009 skończyła mi się 27.09 następnego dnia się kochałam z chłopakiem i pękła nam gumka i do wytrysku doszło w środku, czy jest możliwość zajścia w ciąże?
W październiku miesiączka mi się spóźniła o 4 dni. Zrobiłam test wyszedł negatywnie. Teraz miesiączki są bardzo skąpe, miewam zmienne humory i oddaję dość często mocz, choć nigdy mi się to nie zdarzało. Proszę o odpowiedź .

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Powinna Pani wykonać test ciążowy. Po takim czasie (ponad 2 miesiące!) musi być wiarygodny. Pozdrawiam!