Pełny stosunek z wytryskiem i stosowanie antykoncepcji hormonalnej a ryzyko ciąży

Od ponad 4 la stosuję doustną antykoncepcję, nigdy podczas stosunku nie zabezpieczałam się dodatkowo i okres był zawsze na czas. Dwa dni temu jednak doszło do stosunku i niestety obje z partnerem byliśmy pijani, on we mnie skończył i teraz strasznie się martwię. Czy jest szansa żeby doszło w takiej sytuacji do zapłodnienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o ciążę gdyż jest Pani zabezpieczona przed ciążą.