Penis w odbycie a możliwość ciąży

Chłopak wkladal mi swojego penisa w odbyt i sie wyslizgnal i mozliwe ze dotknal warg sromowych to oznacza,ze jestem w ciazy? byc moze to byly dni plodne

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli doszło do kontaktu penisa i pochwy nie mogę wykluczyć ciąży. Warto jednak zaznaczyć iz do ewentualnego zapłodnienia konieczne jest nasienie lub preejakulat. Sam stosunek analny nie predysponuje do ciąży.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli doszło do kontaktu dróg rodnych ( w tym przedsionka pochwy) z preejakulatem lub ejakulatem, które zawierają plemniki, to nie można wykluczyć ryzyka zakażenia.