Petting a możliwość zajścia w ciążę dziewicy

Witam mam pytanie. Ostatnio z chłopakiem uprawiałam petting, oraz ocierałam się o niego (on był w bokserkach a ja nago) nie miałam kontaktu z jego spermą ale na jego bokserkach był preejakulat. Od następnego dnia pobolewało mnie podbrzusze przez kilka dni (minęło półtora tygodnia od zdarzenia) teraz doszedł ból piersi jestem dokładnie dwa tygodnie przed miesiączką i bardzo się obawiam oraz stresuję. Dodam do tego że jestem dziewicą, boję się że mogło dojść do zapłodnienia. Proszę o pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonac test ciążowy.

Milena Lubowicz

Szansa na zapłodnienie jest niewielka. Jeżeli się Pani niepokoi proszę wykonać test ciążowy- można go zrobić już 10 dni po zdarzeniu.
Pozdrawiam