Petting a możliwość zajścia w ciążę u 21-latki

23 dosło do pettingu pieszczoty zakonczone wytryskiem ja i on mielismy sperme na rekach wytarta zaraz w chusteczke ubrałam otrzozenie bielizne po chwili umyslismy rece wodą z mydłem i wytrlismy. czy on wczesniej dotykajac członka mógł prfzeniesc nasienie na palcach do pochwy mógł mnie zapłodnic? czy to naprawde jest możliwe.spóźnia mi sie okres mam nabrzmiałę piersi, mojemiesiaczkiostnio były mniej obfite i regularne ostnio duzo biegam , mam problemy ze spaniem, czy to moze miec wpływa na opoz?

Milena Lubowicz

Jest taka teoretyczna szansa, żeby na palcach przenieść nasienie. Jeżeli mogło dojść do takiej sytuacji radzę wykonać test ciążowy. Wymienione czynniki mogą wpływać na opóźnienie miesiączki.
Pozdrawiam