Petting a ryzyko ciąży podczas okresu

Witam Czy jest ryzyko zajścia w ciązę przy peetingu, końcówka miesiączki że sperma się przedostała mając tampon?
ponad rok temu

Witam!
Petting jest formą aktywności seksualnej, w której nie dochodzi do wprowadzenia członka do pochwy. jeśli miała miejsce penetracja w każdym okresie cyklu istnieje pewne ryzyko zajścia w ciążę.

A propos: tampon nie jest istotną przeszkodą dla zaradnych plemników. Nie bierzemy go pod uwagę w ocenie sytuacji...
Pozdrawiam.

Mariusz Sadowski Ginekologia

Nieuważny petting niesie za sobą znikome ryzyko zajścia w ciążę. Proponuję udać się do ginekologa i dobrać właściwą i skuteczną metodę antykoncepcyjną.