Petting dzień przed okresem - czy mogłam zajść w ciążę?

Witam.
Mam pewne pytanie, być może panikuję ale wolę się upewnić. Uprawiałam petting z moim chłopakiem. Dotykaliśmy się nawzajem w miejscach intymnych. W pewnym momencie on chciał we mnie wejść i przyłożył członek do mojej pochwy jednak nie wszedł we mnie, bo go odsunęłam.
Dodam, że było to dzień przed tym jak dostałam okres. Czy mogło dojść do zapłodnienia?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Karolina Dębska

Witam

Z racji tego, że sytuacja miała miejsce dzień przed miesiączką, to szanse na ciąże są nikłe. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy, dostępny w każdej aptece.

Pozdrawiam