Petting i płytka penetracja a ryzyko ciąży

nie śpię po nocach cały czas mam to w głowie prosze o odpowiedz otusz kochalem sie ze swoja dziewczyna najpierw sie bawilismy ja wkladalem jej palce do pochw po 3min pieszczot postanowilismy ze wlozymy czloka do pochwy do polowy i go wyjmne zrobilismy tak dwa razy potem dalej sie pieszczotowalismy ale u mnie do wytrysku nie doszlo wcale ani wtedy w pochwie ani po calej zabawie z dziewczyna musielismy konczyc jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze prosze o pomoc niepotrafie zeyc normalnie
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanej sytuacji praktycznie nie ma ryzyka, że dziewczyna zaszła w ciążę. Proszę się nie zadręczać tą sytuacją.

Mariusz Sadowski Ginekologia

Za mało podałeś szczegółów. lSeks ma być przyjemnością a nie życiem w strachu z powodu niepożądanej ciąży, Zgłoście się do ginekologa po dobór skutecznej antykoncepcji.