Petting i ryzyko przeniesienia spermy na rękach

Witam, wczoraj z dziewczyna uprawialismy petting i doszedlem, wytarlem penisa i palce jednak nie z jakas dokladnoscia ale raczej wszystko i zaczalem dotykac ja tam na dole i potem wsadzilem penisa gdzies na 3 cm tylko. moje pytanie brzmi czy mogla zajsc w ciaze ? potem doszedlem jeszcze raz i tez sie wytarlem i dotykalem ja na dole ale tylko rekami .
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym przez Pana przypadku jest bardzo małe. Dodatkowo zmniejsza się to ryzyko podczas dni niepłodnych kobiety ( niestety nie podał Pan jaka to była faza cyklu).