Petting i stosunek z prezerwatywą a możliwość ciąży

Petting stosunek a pieszczoty Witam okres dostałam 25.12.2013 natomiast do stosunku doszło 6.01.2014 z użyciem prezerwatywy(dni płodne).Przed stosunkiem pieściłam ustami członka męża a po seksie się całowaliśmy .Po stosunku mąż zdjął prezerwatywę umył go i 2 razy ręce i wytarł. Po tym dotykał palcami i językiem ustami miejsc intymnych i wkładał ręce do pochwy. Czy jest ryzyko ciąży i czy stres i nerwy mają też na tą sytuację wpływ jakiś? denerwuję się proszę o szybką odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w opisywanej sytuacji jest znikoma. Zachowali Państwo wszelkie możliwe metody higieny i ochrony. Proszę pamiętać iż stres i nerwy mogą odbijać się na zdrowiu kobiety i moga powodować opóźnienia w menstruacji.