Petting i stosunek z prezerwatywie a ryzyko ciąży

Witam. Kochałam się z moim chłopakiem. Na początku doszło do peetingu i nie doszło do wytrysku. Tuż potem pozałożeniu prezerwatywy doszło do stosunku i jak i również do wytrysku. Gumka się nie zsunęła ani nie pękła. Czy jest możliwość zajscia w ciąże?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.