Petting nago i brak dotykania narządów rodnych a ryzyko ciąży

gdy uprawiam z chłopakiem petting nago, jemu wydziela sie preejakluat jedynie, nie ma wytrysku, nie dotyka swego penisa, ja tylko na chwilę lecz nie dotykam pochwy, czy mogę zajsc w ciaże? penis też nie dotykał warg sromowych

ryzyko praktycznie nie istnieje. Nasienie jest dość wrażliwe na czynniki środowiska w tym wysychanie, itp. Musiało by dojść do przeniesienia nasienia do pochwy.