Petting, przeniesienie preejakulatu na palcu a ryzyko zapłodnienia

Witam.Uprawiałem z moja dziewczyna petting.Ocieraliśmy się itd ja również dotykałem mojego penisa by go "ustawić" tak by ocieranie nie sprawiało mi bólu.Oczywiście dotykałem ją łóżko itd.Następnie przeszedłem niżej by zrobić jej dobrze językiem.Podczas tego włożyłem jej palca na głębokość 4-5cm(nadal ma błonę dziewiczą)i ją tak zaspokoiłem.Podczas tego wszystkiego byłem jeszcze przed wytryskiem.Czy jest wgl możliwość by preejakulat znajdujący się na moim palcu mimo jego wycierania ją zapłodnił?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Wyznaczanie daty porodu

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie!
W opisanej przez Pana sytuacji teoretycznie nie ma możliwości na zapłodnienie. Prawdopodobieństwo ciąży jest dość niskie, że można ją wykluczyć. Jeżeli jednak miesiączka się nie pojawi w przewidywanym terminie, można wykonać test ciążowy dostępny w każdej aptece.
Pozdrawiam!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0

Tak istnieje taka możliwość.
Dr Jacek Tulimowski

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty