Petting, stres a ryzyko zapłodnienia

Dzień dobry! Jakiś czas temu uprawiałam petting z chłopakiem. On doszedł w moją rękę, po czym ja ją wytarłam w chusteczkę. Następnie moja ręka podeszła do pochwy, ale nie włożyłam tam, palca, tylko dotkęłam tego jakby wejścia (nie wiem jak to się nazywa). Po czym szybko zabrałam rękę. Okres mi się spóźnia (mam bardzo regularny) czy to możliwe, że jestem w ciąży ? Dodam, że ostatnio mam bardzo stresujący okres (sprawdziany). Pozdrawiam Lila.

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma, choć nie mogę jej wykluczyć. Stres może wpływać na opóźnienie się okresu.