Petting w 14 dniu po zakończeniu okresu

Wraz z moją dziewczyną pieściliśmy się. Poprzez pitting doszło do mojego wytrysku. Wytarłem się dokładnie po tym papierem. Potem była przerwa ok. 40 minut. Następnie zaczęliśmy się znowu bawić i penisem przejechałem po jej wargach sromowch niechcący. Kazałem jej się potem umyć pod dużym strumieniem wody tam. Jest to około 14 dzień od zakończenia okresu. W czasie wcześniejszego pittingu też wycierałem dłonie za każdym razem, gdy penetrowałem ją palcami. Jaka jest w ogóle szansa na ciążę?

Milena Lubowicz

W opisanej sytuacji szansa na ciążę jest znikoma. Dla pewności po takim czasie można już wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam