Petting w 17. dniu cyklu a możliwość zapłodnienia

Witam w 17 dniu cyklu uprawialam petting osieranie nazadow oraz zabawy palcem nie bylo wytrysku,cykle mam 28-32,jestem w ciazy bedzie to dziewczynka,przez caly cylk uprawialam sex co 3 dzien z zakaczeniem we mnie czy mozliwe ze jest to ciaza z pettingu. Dodam ze 12-13dnia tego cyklu mialam slabe krwawienie co to moglo byc? Bardzo prosze o pomoc petting byl z bylym partnerem ?? Czy ten 17 to dzien plodny dziekuje

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to bardzo prawdopodobne, choć nie można tego potwierdzić. Warto zauważyć, że przejął ułatwia może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.