Petting w dni płodne a ryzyko ciąży

Dzien dobry. Ostatnio uorawialam z chlopakiem petting. Ocieral sie o moja pochwe ale w jednym momecie czubek jego penisa wszedl do pochwy. Tylko na chwile. Niedlugo potem nastapil wytrysk na dol mojego brzucha. Jestem dziewica i mjalam wtedy dni plodne. Bylo to 6 dni temj. Czy jesyem w ciazy? Prosze o odpowiedz bo bardzo sie boke a od tego czasu mam zwiekszona potrzebe chodzenia do toalety i oddawania moczu co jest jednym z pierwszych objawow ciazy. Jakie jest prawdopodobienstwo ciazy?

Lek. Paweł Szadkowski

Prawdopodobieństwo ciąży w opisanej przez Panią sytuacji jest bardzo małe.