Picie wina w niedużych ilościach a alkoholizm

czasem sobie sama z soba wieczorem lubie wypic lamke moze dwie wina,w towazystwie jak mi juz udezy do glowy popijam nawet z butelki.sama z soba pije od 10 lat ale z duzymi przerwami.jednak gdy mam cos w barku nie odmówie sobie,czy mam z tym juz problem ??jestem uzalerzniona??

Witam,
to, że Pani się zastanawia już jest dla mnie znaczące i wskazuje na to, że Pani picie jest problemem. Natomiast aby stwierdzić czy jest to nadużywanie alkoholu czy juz uzależnienienie konieczny jest kontakt osobisty z psychoterapeutą. Na takie spotkanie można się umówić w Poradni Leczenia Uzależnień (niepotrzebne jest skierowanie) bądź prywatnie.