Pieczenie brzucha a wzdęcia

Mam silne bóle brzucha a najczęściej mam ostre pieczenie w brzuchu, które idzie do klatki piersiowej aż do gardła i czuję pieczenie w gardle i mam bardzo często wzdęty oraz twardy brzuch. Bardzo mnie piecze brzuch po każdym posiłku śniadanie a nawet obiad czy zjem coś smażonego czy po prostu zwykłą bułkę z serem czy pasztetem za każdym zarazem mnie piecze w brzuchu i nie mogę tego wytrzymać zaznaczam, że USG, Kolonoskopia Gastroskopia nic nie wykazały co to oznacza i co to za choroba

Małgorzata Panek

Może być to związane z zarzucanie treści żołądkiem po posiłku. Radziłabym spróbować leków tzw inhibitorów pompy protonowej np omeprazol czy pantoprazol . Dostępne są w aptece bez recepty. Proszę zapytać się farmaceuty.
Pozdrawiam