Pieczenie główki penisa u 26-latka

Witam Od okolo 2 tyd dokucza mi pieczenie glowki penisa zwykle dzieje sie to po oddaniu moczu lub gdy jestem pobudzony sexualnie. Zauwazylem rowniez ze po masturcacji lub sexie pojawia sie czerwona kreskana na zoledziu poczym gdy moj czlonek jest w stanie spoczynku owa kreska znika. Z gory dziekuje za pomoc i odpowiedz.

Lek. Artur Jeliński Urolog

W czasie podniecenia dochodzi do znacznego przxekrwieniaw obrebi pracia i z tad takie zmiany zabrwienia ,swedzenie moze wynika z wielu przyczyn jak grzybica uczulneiu na sridki piarce material z ktorego zrobiona jest bielizna ,z uczulenia na substancie poslizgowee w prezerwtywie itd.W ostatecznosci wizyta u urologa lub drematoloag.