Pieczenie i ból pochwy

Witam, Od pewnego czasu mam problem z bolem i pieczeniem pochwy ktory mija i nawraca Zadawalam juz wczesniej pytanie gdzie opisalam wszstko dokladniej - bol, pieczenie, nasilajacy sie przy oddawaniu moczu -krew i mocz w normie, jednak nie uwzglednilam jednej rzeczy - czasem wystepuje u mnie bol przy stosunku, mianowicie odczuwam silny piekacy bol kiedy chlopak probuje wprowadzic czlonka, jesli po chwili ustepuje to po stosunku zawsze jakis czas w mniejszym stopniu to odczuwam. Co to moze byc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności należy wykluczyć infekcję. Warto jednak zauważyć, że czasami powodem dolegliwości są wahania hormonów lub choroby układu plciowego tj zapalenie przydatków czy endometrioza. W tym momencie warto zgłosić się do ginekologa oraz wykonać Usg jamy brzusznej i miednicy.

Aleksander Ropielewski

Niestety Pani objawy nie pozwalają stwierdzić mi bez możliwości badania i ew. badań dodatkowych co jest ich przyczyną. Konieczna jest wizyta u ginekologa, który przyjrzy się problemowi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski