Pieczenie i zaczerwienienie penisa - co robić?

Pieczenie, zaczerwienienie penisa. Postaram opisać się problem dokładnie. Mianowicie tydzień temu odbyłem kontakt waginalny z prostytutka w prezerwatywie. Stosunek trwał około 10 min i potem jeszcze ręką równiez w prezerwatywie przez 5 min po czym poszedłem po rozum do głowy i zaprzestałem. Wieczorem. Po kąpieli penis zaczął piec / swedziec. Nie było zbyt dużych zaczerwienien. Po 3 dniach udałem się do dermatolga - werynologa. Nic strasznego nie zauważył. Skierował mnie na badania grzybicze i wirusologiczne. Badania były robione 3 dni temu i po badaniu zacząłem smarować Pinemafukortem według zaleceń lekarza. Dzisiaj odebrałem wyniki i wszystko w porządku i po lekkiej masturbacji zaczerwienil się żołądź na dole oraz napletek górna część i znów zaczęło pięć. . Moje pytanie bo strasznie się boję, dlaczego znowu to się wydarzyło że mam te dolegliwości skoro od dwóch dni było okej i nie czułem dyskomfortu ani pieczenie. Dodam że ani wcześniej ani teraz nie bolało przy oddawaniu moczu. Czy mogę się obawiać jakiegoś poważniejszego wirusa typu hiv itp? Bardzo proszę o pomoc.

Szanowny Panie, proszę zaprzestać masturbacji, wtedy wszelkie zmiany powinny się zagoić. Pozdrawiam