Pieczenie języka, powiększone węzły chłonne

Co sie dzieje? Jezyk piecze,od tygodni moj jezyk i tyle co moge zobaczyc jest wszystko oblozone jakimis dziwnymi brodawami,wezly chlonne szyi powiekszone,gardlo zywy ogien ale nie boli,czasem problemy z przelykaniem,twardy guzek w okolicy prawej tetnicy zylnej,zaznaczam ze jestem po operacji usuniecia torbieli na krtani i oczyszczenia struny glosowej,wszystko to sie dzialo w kwietniu w Koloni na terenie niemiec bo tu zyje.Od tamtej pory nie odzyskalam swojego glosu,a moj stan kazdego dnia sie po

Marta Mielniczuk

Niestety postawienie jakiejkolwiek diagnozy przez internet nie jest możliwe bez obejrzenia Pani jamy ustnej. Proszę zgłosić się do lekarza POZ. Pozdrawiam.