Pieczenie miejsc intymnych po stosowaniu żeli i mydeł

witam chcialam sie dowiedziec, co moze mi dolegac, po myciu czy mydlem czy srodkiem do higieny intymnej odczuwam pieczenie w pochwie i pozniej do mniej wiecej godziny po myciu piecze przy oddawaniu moczu, co to moze byc, pozniej jak "sikam"to juz bez dolegliwosci. całe zycie myłam sie mydlem niedawno jak to sie zaczelo to stosuje plyn marki ziaja ale pomoglo jakby chilowo bo dolegliwosc wrocila dziekuje za odp
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej objawy są wynikiem nadwrażliwości na któryś ze składników preparatów do higieny. Proponuję aby poszukała Pani czegoś hipoalergicznego.