Pieczenie penisa i niemożliwość zdjęcia napletka

Witam! Mam 23 lat i ostatnio wyczulem pieczenie penisa.Kiedy oglądałem go to okazało się że nie mogę zdjąć napletka dalej niż do połowy. Nie mogę też dotknąć żołędzia ponieważ to strasznie piecze. Nie wiem co mi jest, chciałbym się dowiedzieć: -Co mi jest -Czy to się jakoś leczy -Jak powiedzieć o tym rodzicom ( jest to dla mnie strasznie wstydliwe i już w wieku 6-7 lat nie pozwalalem mamie mnie oglądać) -Czy mogę się z tego wyleczyć jakimś domowym sposobem (naprawdę się tego wstydzę)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak możliwości odprowadzenia napletka najprawdopodobniej świadczy o stulejce. Konieczna będzie wizyta u specjalisty urologa. Powinieneś przełamać wstyd i porozmawiać o swoim problemie z rodzicami. Wspólnie udajcie się na wizytę do lekarza.

Witam, przyczyną dolegliwości jest stan zapalny napletka i żołędzi, który doprowadził do tzw. stulejki. Na "dzień dobry" proponuję okłady i przymoczki z rumianku, a następnie (koniecznie) wizytę u urologa. Radzę porozumieć się w tej sprawie jak najszybciej z którymś z rodziców lub pójść samemu (23 lata !!). Wstyd jest tu najgorszym doradcą. Pozdrawiam RH