Pieczenie pochwy po zapaleniu pęcherza

witam , moj proble sie zaczął 4 miesiace temu kiedy dostalam pierwsze zapalenie pecherza zostalo mi po nim pieczenie pochwy takie znikowe rano mnie piecz wieczorem juz nie tak dziwnie zadnych innych objaów nie mam bylam u kilku gin . masa leków na grzybice i kazy lekarz mowi ze nie ma co leczyc bo tam nic nie wdac zadnych badan nie mialam robionych probiotyki brałam i tez zadnej poprawy mecze sie z tym juz 4 mc . gdy budze sie po nocy jest ok gdy sie wysikam zaczynya sie . ph w normie na pasku

Proszę wykonać badanie bakteriologiczne - posiew moczu, i jeżeli będą tam w wyniku bakterie to będzie też oceniona lekowrażliwość tzw antybiogram, a wtedy należy Panią leczyć odpowiednimi lekami wskazanymi przez ten wynik.
Pozdrawiam WK